Naprawa konsol

Naprawa konsol do gier

serwis konsol płock playstation 3, playstation 4, xbox 360, xbox one, nintendo, psp
Oferujemy szeroki wachlarz usług serwisowych konsol do gier różnych marek (sony playstation, xbox etc) Naprawiamy układy zasilania, układy wi-fi, panele włącznika, porty usb oraz inne. Oferujemy naprawę i konserwacje układów chłodzenia wymiany past i termopadów.

 

 

 

Naprawa RLOD i YLOD

serwis konsol płock naprawa konsol ylod rlod Konsole Playstation 3 zostały wypuszczone na rynek z wadliwym układem chłodzenia co szybko doprowadzało do przegrzania konsoli i powstania zimnych lutów pod CPU lub GPU. Popularny błędy zostały nazwane jako RLOD (red light of death – czerwona dioda śmierci ) oraz YLOD (yellow light of death – żółta dioda śmierci).

 

 

 

Naprawa RROD

serwis naprawa konsol płock do gier rrod xbox360, xbox one. playstation

Podobnie jak w konsoli playstation w Xbox-sie 360 występował problem przegrzewania co doprowadzało do powstawania zimnych lutów pod procesorem i występowania błędu o nazwie RROD (red ring of death – czerwony krąg śmierci)

 

 

 

 

Naprawy kontrolerów (padów) do konsol

naprawa padów koltrolerów do konsol płock  playstation i xbox, nintendoJedną z najczęściej wykonywanych usług jest naprawa kontrolerów do konsol (playstation, xbox, nintendo) Wymieniamy gałki sterujące naprawiamy układy zasilania i łączności z konsolą.

 

 

 

 

 

Czyszczenie laserów i układów chłodzenie

Oferujemy czyszczenie i kalibracje laserów wszystkich konsol dostępnych na rynku (playstation, xbox ) serwis naprawa i wymiana laserów konsol płock xbox, playstationlaser playstation x-box czyszczenie konsol
Gdy gra nie chcę się wczytać lub robi to wyjątkowo sługo czas pomyśleć o czyszczeniu, kalibracji lub wymianie czytnika. Jeśli twoja konsola od nowości nie była czyszczona czas najwyższy przeprowadzić pełną konserwację.

 

 

 

Aktualizujemy oprogramowanie konsol do gier (playstation, xbox, nintendo, psp, psp vita etc.)
Nasz serwis w płocku naprawia również konsole PLAYSTATION 4 oraz XBOX ONE

Jeśli masz problem ze swoją konsolą skorzystaj z naszego poradnika co się dzieje z moją konsolą są tam opisane najczęstsze problem z konsoalmi do gier PLAYSTATION 3 I PLAYSTATION 4, XBOX 360, XBOX ONE,  NINTENDO

PORADNIK CO SIĘ DZIEJE Z MOJĄ KONSOLĄ